O nás

Máme více než 15 let zkušeností s výběrem lidí, vedením týmu, návrhem aplikací, přípravou projektů, programováním na míru, implementací a následnou péčí o výsledný projekt.

Náš tým se skládá z 8 specialistů: analytika, programátora JavaScript/ CCS grafických prvků, 2 - 3 senior-programátorů, copywritera/ testera, UI designera/grafika a vedoucího projektů.

 

Jsme spolehlivým partnerem v těchto oblastech:

  • webové aplikace
  • obchodní procesy a intranety
  • zakázkový vývoj online software
  • programování na míru

 

Naším cílem je poskytnout zákazníkům komplexní servis a poradenství při vývoji softwaru nebo se podílet na vývoji.

Více než 15 let zkušeností v programování nás naučilo jak přistupovat ke komplexním projektům i v případě, kdy zadání přichází od neerudovaného zákazníka. 

Senior programátor v našem týmu zajišťuje kontinuitu, předávání zkušeností, nadhled. Junioři pak nové trendy, novinky v programování, neotřelé postupy a jasný inovatnivní přístup k řešení problému.

Spojujeme technologie, kreativitu a marketing. Každý projekt tvoříme tak, aby byl unikátní, originální a odlišný. Akceptujeme ověřené postupy, ale především se snažíme přinášet tvůrčí řešení, nové strategie a nápady. A to vše v souladu s předem vytyčenými cíli a především k absolutní spokojenosti zákazníka.

KONTAKTUJTE NÁS


Dominik Debef, Dis.   dominik@webrex.cz     732 82 82 82

Bc. Michal Suchý       michal@webrex.cz        775 93 27 37

 

www.webrex.cz

werishop.cz

 

WebRex s.r.o.
Benešova 28
586 01 Jihlava
web@webrex.cz